YÖNETİMİN MESAJI

Yüzyıllardır farklı medeniyet ve kültürlere ev sahipliği yapan, coğrafi konumuyla stratejik anlamda da büyük değere sahip olan bu topraklara yeni yaşam alanları kazandırmak büyük bir sorumluluktur. NurYap İnşaat olarak sosyal yaşama kazandırdığımız her projede bu sorumluluğu hissettik. Toplumumuza kazandırdığımız her projenin her yapıtın İstanbul kadar güzel olmasını istedik ve bu amaçla estetikten hiçbir zaman taviz vermedik. İnşa ettiğimiz ve edeceğimiz her yapıtın, hem bu güzide ülke toprakları hem de bu topraklar üzerinde hayatını idame ettiren insanlarımız için yüksek kalite arz etmesini ilke edinerek bu amaç doğrultusunda istikrarlı adımlarla proje faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

NurYap İnşaat olarak büyük önem verdiğimiz en önemli değer olgusu “güven”dir.  Bizim için güven; kurum ve insan adına vazgeçilmez bir değer oldu. Bu duyguyu ticari itibarımızın hedef noktasına koyduk ve güvenilir olmakla hep onur duyduk.

Her projemizin bir öncekinden mutlaka bir adım daha önde olmasına gayret ediyor ve müşterilerimize güncel teknolojilerin ve konforun imkanlarını sunuyoruz. Bu da bizi geleceğe bir adım daha yaklaştırıyor ve sizlere en iyisini sunmayı hedefliyoruz. Yapı projelerimizde kaliteli bir yaşam biçimi sunmayı hedefleyerek; deneyim, dinamizm, yenilikçilik ile teknolojiyi harmanlayarak, müşterilerimizin/hedef kitlemizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek yaşam alanlarına imza atıyoruz.

NurYap olarak; Geçmişten günümüze ve geleceğe yaşamı şekillendiren projeler sunarak, bu projelerde sadece barınacak bir mekanın çok daha ötesinde yaşam alanlarına kalite katan, hayal edebileceğiniz bütün güzellikleri en ince ayrıntısına kadar sunan, insan odaklı en rahat, en güzel, en modern, en estetik konutlar, iş merkezleri ve alışveriş merkezleri için araştırma çalışmaları yapan ve bu çalışmalarla birlikte hayatın şekillendiği yepyeni yaşam alanları inşa eden bir şirket olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kurumsal sorumluluğumuz, toplumsal çevre bilincimiz, vatandaşlık bilincimiz ve hedef kitle memnuniyetimiz çerçevesinde uzmanlığımız olan inşaat sektöründe teknoloji, kalite ve güvenilir olmaktan ödün vermeden, her zaman en kalitelisini sunabilmek için özenle çalışıyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Yönetimin Mesajı