İLKELERİMİZ

  • YARATICILIK, YENİLİK VE KALİTE

NurYap İnşaat olarak, imza attığımız projeleri global anlamda yaratıcı ve yenilikçi eserler olarak tasarlarız. Konseptten mimariye, sunulan yaşam standartlarından ek hizmetlere, her aşamada bu anlayışla hareket ederiz. Hayata geçirdiğimiz her projede en son teknolojileri uygularız ve yarattığımız yaşam alanlarında en yüksek kalite standartlarını sunmayı hedefleriz.

 

  • GÜVENİLİR OLMAK

Kurumumuz güven kazanmayı diğer tüm kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, hedef kitlemizin ve toplumun bize olan güvenidir.

 

  • ÇEVRE BİLİNCİ VE DUYARLILIK

Nur Yapı olarak yürüttüğümüz, yürüteceğimiz tüm projelerimiz ve tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir.

Projelerimizin çevre üzerindeki etkilerini maksimum şekilde gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri almakla ilgili her türlü sorumluluğu kabul ederiz.

 

  • BİREYE VE TOPLUMSAL ÇEVREYE SAYGI

İş süreçlerimizin her aşamasında çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, hedef kitlemizin, projelerimiz çevresinde ikamet eden birey ve toplulukların beklentilerine ve ihtiyaçlarına değer verir, inanç ve görüşlerine saygı duyarız.